Działamy w porozumieniu z:
MZZPRC ZK Zdziewzowice Sp. z o.o. Forum związków zawodowych

Mapa strony Kontakt

Wiadomości / B.H.P. / S.I.P. / Lista Społecznych Inspektorów Pracy

Lista Społecznych Inspektorów Pracy (2019) 19.01.2022

KOMUNIKAT NR 4/2019 ZAKŁADOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ nr 1
z dnia 23 grudnia 2019 roku.
w sprawie wyników wyborów Społecznych Inspektorów Pracy w 2019 roku.

Zakładowa Komisja Wyborcza nr 1 informuje, że w wyborach,
które odbyły się w dniach 10-23 grudnia 2019 roku. Społecznymi Inspektorami Pracy wybrani zostali:
( aktualizacja 2022 )
 

ZAKŁADOWY SPOŁECZNY INSPEKTOR PRACY

Krzysztof Urzędowicz

 Grupa  Grupowy SIP  Oddziałowy SIP
EC3

 ER3 – Cieplny

(maszynownia, kotłownia)

Jarosław Matuszewski
Dariusz Kaczmarek

 ER3 – Elektryczny

(elektrycy, DIR, PE3, pracownicy jednozmianowi i biurowi ER3)

Jacek Drobnik

 ER3 – Nawęglanie

(nawęglanie, odpopielanie, odżużlanie, gospodarka wodno-chemiczna, kolej)

Marcin Marczak

 Inwestycje, Remonty,
Logistyka

(MP, MZ, MR, pozostali pracownicy EC-3)

Karol Gadomski
EC4

 ER4 – Cieplny

(maszynownia, kotłownia)

Sławomir Błasiak Arkadiusz Pietrzko

 ER4 – Elektryczny

(elektrycy, DIR, PE4, pracownicy jednozmianowi i biurowi ER4)

Jacek Biernat

ER4 – Nawęglanie

(nawęglanie, odpopielanie, odżużlanie, gospodarka
wodno-chemiczna, kolej)

Adam Konewka

 Zarządzanie Majątkiem, Planowanie i Kontrola,
Zakupy

(MP, MZ, GP, PP, PM, MM, PK)

Marcin Rosołowski

 Inwestycje i Remonty

(MR)

Paweł Majchrowski
KOMÓRKI ZARZĄDOWE

 Administracja, DG, pozostali pracownicy EC4

(DG, GB,
GK, GA, GM, GR, RP)

Halina Bajon Anna Świderek

 Finanse i HR

(GL, GF, FF, FE, FW, LP, LB)

Magdalena Księżak

 QHSE, GZ

(GS, SZ, SB, SR, SL, ZZ,
oddelegowani pracownicy)

Katarzyna Piecho
SIEĆ CIEPLNA / REJONY / PION ROZWOJU

 Rejon 1

(C1)

Dariusz Nowicki Michał Kowalski

 Rejon 2

(C2)

Piotr Kajak
 Wydział CE Dariusz Mielczarek
 Wydział CD Leszek Wachtryk

 Analizy, Handel i Technologie

(Dyr. RH i PC, RA, HK, HN, HE, pozostali pracownicy)

Jarosław Szypkowski
Lista Społecznych Inspektorów Pracy (2015) 23.12.2015


Lista wybranych Społecznych Inspektorów Pracy

 

ZAKŁADOWY SPOŁECZNY INSPEKTOR PRACY

Krzysztof Urzędowicz

Grupa

Grupowy SIP

Oddziałowy SIP

EC3

ER3 – Cieplny

(maszynownia, kotłownia)


Dariusz Grajoszek [1]

Dariusz Grajoszek

ER3 – Elektryczny

(ruch elektryczny, DIR, pracownicy jednozmianowi i biurowi ER3)

Dariusz Kaczmarek

ER3 – Nawęglanie

(nawęglanie, odpopielanie, odżużlanie, gospodarka wodno-chemiczna, kolej)


Piotr Wasilewski

RP3/ET3

Piotr Nurczyński

 

EC4

 

ER4 – Cieplny

(maszynownia, kotłownia)

Marcin Włodarczyk

Tomasz Kaczmarek

ER4 – Elektryczny

(ruch elektryczny, DIR, pracownicy jednozmianowi i biurowi ER4)

Jacek Biernat

ER4 – Nawęglanie

(nawęglanie, odpopielanie, odżużlanie, gospodarka wodno-chemiczna, kolej)

Krzysztof Miksa

Produkcja

(GP, PP, PB, PR,PK, PS, PO, ET4, RP4)

Paweł Czech

 

KOMÓRKI ZARZĄDOWE

 

Pion DG

(DG, GK, GO, OZ, OS, OC, OB, OL)

Anna Świderek

Katarzyna Piecho

Piony: GF, GL, GZ

(GF, FE, FC, FP, FW, FI, GL, LP, LK, GZ, ZB)

Katarzyna Piecho [1]

Inwestycje i Remonty

(PI, PW, IR, IM, IB, IZ)

Marzena Wojda

 

PION ROZWOJU

 

Biura GR

(GR, RC, RB, CS, RN, RK, RU, RE)

Iwona Górniak vel Górska

Dariusz Nowicki

Rejon 1

(C1)

Piotr Przybył

Rejon 2

(C2)

Rafał Pawłowski

Rejon 3

(C3)

Michał Kowalski

 



[1] Będzie pełnić równolegle funkcję GSIP dla tego obszaru.

Lista Społecznych Inspektorów Pracy (2010) 23.12.2010

 W wyniku wyborów przeprowadzonych w Dalkii Łódź SA w dniu 9 grudnia 2010 roku
wybrano:

 

Zakładowy Społeczny Inspektor Pracy:

  • Andrzej Mieciński   tel. 56-40

 

Oddziałowi Społeczni Inspektorzy Pracy:

  • Stanisław Jamroziński   [EC-2]   tel. 42-68
  • Krzysztof Urzędowicz   [EC-3]   tel. 47-65
  • Tomasz Kaczmarek   [EC-4]   tel. 51-65
  • Krzysztof Podsendek   [ZSC]   tel. 214
  • Teresa Kamińska   [Komórki Zarządu]   tel. 52-99

 

Grupowi Społeczni Inspektorzy Pracy:

EC2

  • Piotr Maksymowicz   [kotłownia, maszynownia]
  • Roman Kostrzewa   [nawęglanie, odpopielanie, wodno – chemiczny, kolejowy]
  • Krzysztof Barylski   [TP2, RP2, EP2]

EC3

  • Dariusz Grajoszek   [kotłownia, maszynownia]
  • Zbigniew Łukaszewski   [elektrycy, DIR, pracownicy jednozmianowi]
  • Piotr Wasilewski   [nawęglanie, odpopielanie, wodno – chemiczny, kolejowy]
  • Włodzimierz Lasek   [TP3, RP3, EP3]

EC4

  • Władysław Ostrycharz   [kotłownia, maszynownia]
  • Jacek Biernat   [elektrycy, DIR, pracownicy jednozmianowi]
  • Michał Cnotalski   [nawęglanie, odpopielanie, wodno – chemiczny, kolejowy]
  • Marcin Tomczyk   [GP, PP, PB, PT, TS, TP4, PR, EP4

ZSC

  • Krzysztof Sytyk   [GC, CA, CS, CO, RP5, CE]
  • Andrzej Boguszewicz   [C1]
  • Rafał Pawłowski   [C2]
  • Andrzej Ciecierski   [C3]

Komórki Zarządu

  • Monika Adamiec   [GF, FI, FE, EE, EF, FK, FL, LB, LE]
  • Katarzyna Piecho   [GS, SN, SK, KP, KE, KC, GZ, ZA, ZS, SJ, JA, JZ]
  • Iwona Górniak vel Górska   [GH, HK, HN, HE, HS, GL, LP, LK, LW]
  • Paweł Majchrowski   [GI, IN, IR, RN, RP4, IM, IW, WZ, WL, WB]