Działamy w porozumieniu z:
MZZPRC ZK Zdziewzowice Sp. z o.o. Forum związków zawodowych

Mapa strony Kontakt

Wiadomości / Aktualności

Informacja o procesach sądowych przeciwko Dalki Łódź S.A. - II 14.12.2007

    W dniach 12 – 14 grudnia odbyło się sześć z dziewięciu spraw wytoczonych przez członków naszego Związku pracodawcy, związanych ze złamaniem gwarancji wynikających z Pakietu

    Za wyjątkiem jednej sprawy – przewodniczącego Związku, na którą raczył przybyć członek zarządu Dalkii Łódź S.A., na czterech był obecny radca prawny Dalkii Łódź S.A. a na jednej, jak to pisaliśmy wcześniej nie pojawił się nikt ze strony Dalkii Łódź S.A. Jest to naszym zdaniem swoisty sposób unikania odpowiedzialności – bo nie można, chyba, nazwać tego strachem. Efekt braku przedstawicieli zarządu Dalkii Łódź S.A. jest taki, że mają panowie przymus, 7 dniowy, ustosunkowania się do naszych wyliczeń ( a właściwie swoich – bo wyliczenia robiła komórka wynagrodzeń) i osobistego stawiennictwa się przed sądem. Tak więc czekamy do stycznia, sprawy dzięki uprzejmości Sądu, odbędą się w dniach 10-11 stycznia.

Przewodniczący ZZPRC (-) Wiesław Koc

Prywatnie.

    Myślę i mam nadzieję, że nareszcie Sąd Pracy wyjaśni pracodawcy i pozostałym pięciu organizacjom, że Pakiet Gwarancji Pracowniczych, Socjalnych i Związkowych to PRAWO PRACY.A nie kilkadziesiąt stron zapisanego papier.

Wiesław Koc

« Powrót do widoku listy

Dodawanie komentarzy możliwe tylko dla zalogowanych użytkowników.