Działamy w porozumieniu z:
MZZPRC ZK Zdziewzowice Sp. z o.o. Forum związków zawodowych

Mapa strony Kontakt

Wiadomości / Aktualności

Taki tam sobie news ! 18.03.2008
NEWS - 18.03.2008 godz. 22:30    Jak wieść niesie, głosowało już ponad 45% pracowników, niektórzy nawet oficjalnie chcieli się imiennie podpisać pod głosami, mimo tego, że głosowanie jest anonimowe. Jest to pewien ewenement w energetyce. Ale są tacy, którzy przechodzą przed urnami i odwracają głowę - powodów takiego zachowania nie potrafię zrozumieć. Jeżeli są przeciwni wzrostowi wynagrodzenia to proponuję, żeby w swoim wydziale powiedzieli - BOJĘ SIĘ WZROSTU WYNAGRODZEŃ, MNIE TO NIE DOTYCZY PROSZĘ PRZEKAZAĆ MOJE PIENIĄDZE INNYM, TO TAKIE PROSTE. Nieprawdaż ???

 W.Koc

komentarze ...
Stanowisko ZZPRC Dalkia Łódź S.A. 17.03.2008
STANOWISKO ZZPRC DALKIA ŁÓDŹ S.A.
    W nawiązaniu do tego co sie ostatnio dzieje na wydziałach produkcyjnych, gdzie pracownicy stali się przedmiotem zastraszania przez kadrę kierowniczą Zarząd ZZPRC wydał swoje stanowisko. Jest to niedopuszczalna praktyka jaka zastosowano wobec pracowników Dalkii Łódź S.A. Jesteśmy przekonani, ze ten nienormalny sposób postępowania Zarządu Spółki i kierownictwa wydziałów jeszcze bardziej zobliguje pracowników do wzięcia udziału w referendum strajkowym.

W. Koc

komentarze, czytaj dalej ...
Czego dotyczy referendum. 17.03.2008
INFORMACJA     W odpowiedzi na ciągle powtarzające się pytania, Zarząd Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego informuje członków Związku jak i wszystkich pracowników Dalkii Łódź S.A., że referendum strajkowe, które odbędzie się w dniach 18,19 i 25 marca dotyczy średniego wzrostu płacy zasadniczej o 350 zł. Wcześniejsze propozycje dotyczące innego rozwiązania wzrostu wynagrodzeń pracowników Dalkii Łódź S.A. ze względu na odrzucenie ich przez Zarząd Spółki są nieaktualne.

Zarząd ZZPRC

komentarze ...
Zarządzenie i uzasadnienie polityki płacowej Zarządu Dalkia Łódź S.A. 14.03.2008

    Kilka dokumentów w sprawie polityki płacowej Zarządu Dalkia Łódź S.A. w roku 2008, nadesłanych przez Przewodniczącego.

 Zarządzenie                 Uzasadnienie

 Zarzadzenie strona I Zarzadzenie strona II    Uzasadnienie strona I Uzasadnienie strona II

komentarze ...
Terminy referendum 13.03.2008
Terminy referendum
komentarze ...
Referendum strajkowe. 07.03.2008
Referendum strajkowe - obwieszczenie.
 
Referendum strajkowe - pytanie.
komentarze ...