Działamy w porozumieniu z:
MZZPRC ZK Zdziewzowice Sp. z o.o. Forum związków zawodowych

Mapa strony Kontakt

Wiadomości / Aktualności

Krótki komentarz „podemonstracyjny”. 04.04.2012

zzprc_logo_small.gif   Jako przedstawiciele Forum Związków Zawodowych  (FZZ) braliśmy udział w demonstracji, która miała na celu wymusić na parlamentarzystach głosowanie wniosku na temat referendum dotyczącego podniesienia wieku emerytalnego do 67 lat dla kobiet i mężczyzn. Zdjęcia w fotogalerii.
I jako uczestnik, pracownik jeden z milionów (przynajmniej na razie – biorąc pod uwagę „radosną twórczość” Dalki i p. Lacomba) mam kilka przemyśleń.

komentarze, czytaj dalej ...
Manifestacja przeciw podwyższaniu wieku emerytalnego (Warszawa 30.03.2012). 30.03.2012

Pikieta Warszawa 30.03.2012.gif   Dzisiaj pod flagami Ogólnokrajowego Zrzeszenia Związków Zawodowych Pracowników Ruchu Ciągłego i Forum Związków Zawodowych reprezentowaliśmy nasz związek pod Sejmem.
   Poparliśmy tym samym wniosek związkowy o przeprowadzenie ogólnokrajowego referendum w sprawie powszechnego wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn.
   Zdjęcia z manifestacji do obejżenia w fotogalerii.

komentarze ...
Stanowisko Organizacji Związkowych na brak inflacyjnej regulacji wynagrodzeń od 1 marca 2012 roku. 29.03.2012

Związki na brak regulacji inflacyjnej w 2012.jpg

komentarze ...
Stanowisko Organizacji Związkowych na planowane zmniejszenie zatrudnienia w 2012 roku. 29.03.2012

Związki na zmniejszenie zatrudnienia w 2012.jpg

komentarze ...
Przed emeryturą - PPE "Nowy Świat" 15.03.2012

prasa_logo.jpg   Szanowni Państwo

   Latka lecą i zgodnie z tym mamy prawo zacząć myśleć o swojej przyszłej emeryturze. Od wielu lat oszczędzamy na nią i choć w ostatnich kilku latach było dość ciężko to jednak należy przyznać, że podjęta kiedyś decyzja o przystąpieniu do Pracowniczego Programu Emerytalnego dla Pracowników Zespołu Elektrociepłowni w Łodzi SA była i jest korzystna.
   Lata mozolnego oszczędzania i lokowania pieniędzy się opłaciły. Wiem, że może co poniektórzy uważają, że to za mały przyrost ale to sprawa dyskusyjna i po doświadczeniach z "Wartą Vita" o wiele więcej Pracowników jest członkami PPE "Nowy Świat". I z niecierpliwością czeka do momentu skorzystania z tych oszczędności.
   Więc korzystając z okazji posiadania w Radze Nadzorczej Pracowniczego Programu Emerytalnego przedstawiciela wybieranego przez Pracowników przedstawiamy Wam Pracownikom, Członkom PPE "Nowy Świat" informację z zakresu realizacji wypłat, zasad wnoszenia składki dodatkowej no i z racji „ radosnej twórczości” Zarządu Spółki skutków przejścia do innego pracodawcy.
   Wiem, materiał, szczególnie w tym ostatnim temacie pokazuje się zbyt późno ale na temat skutków przejścia do innego pracodawcy Pracownicy, o ile byli zainteresowani, mogli otrzymać informację w Organizacjach związkowych.

W. Koc

Zasady realizacji wypłat z PFE Nowy Świat.pdf 56.73 kB Typ pliku:
Zasady wnoszenia składki dodatkowej do PFE Nowy Świat.pdf 66.7 kB Typ pliku:
Skutki przejścia Pracowników Spółki Dalkia do innego Pracodawcy-nie prowadzącego PPE.pdf 60.25 kB Typ pliku:

komentarze ...